Obec Cholina

Sdílet na Facebook Informace na e-mail Přihlásit se k odběru SMS

Dnes je 20.3.2019, svátek má Světlana.

Obřadní místnost

Úvodní strana » Kultura » Kulturní a společenská zařízení » Obřadní místnost

Obřadní a malá zasedací místnost jsou situovány v patře budovy obecního úřadu. V 80. letech 20. století prošly obě místnosti rekonstrukcí, kdy bylo vyměněno osvětlení, nové lavice nahradily původní židle, namontováno bylo nové dřevěné obložení stěn a obřadní stůl. Čekací místnost (dnes malá zasedací) byla vybavena koženkovými sedačkami černé barvy.

V roce 2011 byl položen nový koberec a odstraněny dřevěné lavice, na kterých byl již patrný zub času. Do nákupu nových, jsou používány židle z velké zasedací místnosti. V případě slavnostních akcí si židle půjčujeme z MK Litovel. Plánovaná je výměna osvětlení a nová výmalba, nutná je rovněž malá rekonstrukce topení.

K obřadní a malé zasedací místnosti patří WC a odkládací místnost se studenou vodou. Tyto prostory mohou sloužit pro menší soukromé oslavy, svatby, výstavy, nebo schůze. Počet a uspořádání židlí/stolů je variabilní dle potřeby. Obě místnosti se pronajímají jako celek. V případě svateb a jiných obřadů je malá zasedací místnost upravena jako čekací místnost.

obradka1

obradka2
obradka3 obradka4


Obec Cholina | Tvorba www stránek - webové prezentace