Dnes je 24.10.2018, svátek má Nina.

Dostali jste se do obtížné situace a nevíte, na koho se obrátit?

Úvodní strana » Archiv článků » Dostali jste se do obtížné situace a nevíte, na koho se obrátit?

Dostali jste se do obtížné situace a nevíte, na koho se obrátit?

Olomoucká kancelář organizace Člověk v tísni o. p. s. poskytuje bezplatné sociální poradenství rodinám s dětmi i jednotlivcům, kteří se ocitli v nepříznivé sociální situaci a neví si s ní rady.

S čím se na nás můžete obrátit?

Pokud Vás trápí dluhy, pomůžeme vám se zorientovat ve vaší situaci, sepsat splátkový kalendář, odpovědět na exekuční výzvu, případně napsat návrh na osobní bankrot.

Dále naše služba nabízí podporu při vyřizování dávek státní sociální podpory, hmotné nouze, doprovody na úřady, asistenci při hledání zaměstnání nebo vhodnějšího bydlení. Rodinám s dětmi nabízíme pomoc s rodinným rozpočtem, podpoříme rodiče a děti ve vzdělávání, v kontaktu se školou a dalšími institucemi.

Jsme terénní služba, což znamená, že Vás můžeme navštívit i u Vás doma mimo Olomouc.

Kancelář se nachází v Olomouci na ulici Litovelská 14. Naše pracovnice jsou k zastižení na mobilním telefonu ve všední dny od 8 do 16,30 hodin.

Kontakty:

Tereza Buchtová 731 690 966